Dr. Emma O'Brien (Mary Immaculate College)
Dr. Emma O'Brien ir Mary Immaculate College (MIC) pēcdiploma programmu direktore. Viņa strādā digitālās izglītības jomā kopš 2000. gada un ir vadījusi un sadarbojusies vairākos nacionālos un starptautiskos projektos šajā jomā.


Ciara Ni Dhrisceoil (Limerikas un Klēras Izglītības un Apmācības padome)
Ciara Ní Dhrisceoil is a Digital Leader with LCETB and an Assistant Principal at Gaelcholáiste Luimnigh. Passionate about digital innovation in education, she advocates for technology integration, digital literacy, and professional learning for teachers. She is also a part-time lecturer on the M.Ed. in Digital Leadership at Mary Immaculate College.
Linda Daniela (Latvijas Universitāte)
Profesore Linda Daniela ir Latvijas Universitātes Izglītības zinātņu un psiholoģijas fakultātes dekāne un LU Izglītības zinātņu promocijas padomes priekšsēdētāja. Viņa arī darbojas kā izglītības eksperte Latvijas Zinātnes padomē. Viņas pieredze aptver skolas izglītības aspektus, tehnoloģiju bagātinātu mācīšanos, izglītības tehnoloģijas mācībām, izglītojošo robotiku, izglītības procesus un risinājumus sociālās izslēgšanas mazināšanai no izglītības procesiem. Viņas galvenās intereses ir saistītas ar dažādiem tehnoloģiju bagātinātas mācīšanās aspektiem.


Astra Rūdolfa (Latvijas Universitāte)
Astra Rūdolfa, Mg. edu.sc., ir projektu koordinatore Latvijas Universitātes Izglītības zinātņu un psiholoģijas fakultātē, kur viņa strādā ar vairākiem izglītības projektiem. Viņas pieredze aptver iekļaujošo izglītību un digitālo mācību materiālu izstrādi. Astras pētniecības intereses ir saistītas ar mākslīgā intelekta un izglītības krustpunktu, veicinot inovatīvas pieejas šajās jomās.
Zinta Zālīte-Supe (Latvijas Universitāte)
Zinta Zālīte-Supe ir doktorantūras studente Latvijas Universitātes Izglītības zinātņu un psiholoģijas fakultātē. Viņa absolvējusi maģistra studiju programmu "Tehnoloģiskās inovācijas un dizains izglītībai". Viņas maģistra darba pētījums bija par to, kā efektīvi integrēt paplašinātās realitātes tehnoloģijas, lai attīstītu interjera dizaina prasmes vidusskolas priekšmetā "Dizains un tehnoloģijas". Studiju laikā viņa arī strādā Latvijas Universitātē kā zinātniskā asistente dažādos izglītības tehnoloģiju pētniecības projektos. Viņa ir vairāku publikāciju līdzautore un piedalījusies 10 pētniecības projektos par dažādiem izglītības aspektiem. Zinta pasniedz maģistra studiju kursu "Virtuālās un paplašinātās realitātes tehnoloģijas izglītībai".


María Ángeles Gutiérrez García (Madrides Autonomā Universitāte)
Bakalaura grāds psiholoģijā, specializējoties Teorētiskajā eksperimentālajā psiholoģijā un Rūpnieciskajā psiholoģijā universitātē - Complutense University of Madrid (1989) un izglītības doktora grāds Madrides Autonomajā universitātē (2008). Pilna laika lektore Madrides Autonomajā universitātē, pasniedzot un pētot IKT pielietojumu mācīšanās un cilvēka attīstības uzlabošanai. Galvenā pētniece 3 no 10 konkurētspējīgiem nacionālajiem un Eiropas pētniecības projektiem un koordinatore 3 no 15 izglītības inovāciju projektiem. Oficiāli atzīts sešu gadu pētniecības periods ar 14 publikācijām prestižos starptautiskos žurnālos un diviem patentiem. 8 doktora disertāciju vadītāja un pašlaik vada vēl 2.
Gema de Pablo González (Madrides Autonomā Universitāte)
Asociētā lektore Starpfakultāšu attīstības un izglītības psiholoģijas departamentā UAM Skolotāju apmācības fakultātē, pasniedzot bakalaura un maģistra grāda priekšmetus. Psiholoģijas grāds un izglītības doktora grāds Madrides Autonomajā universitātē. Maģistra grāds Informācijas un zināšanu sabiedrībā universitātē - Universitat Oberta de Catalunya. Augstākā līmeņa maģistra grāds Izpildvaras un biznesa koučingā University of Salamanca. Dubultais pēcdiploma grāds Dzimumu līdztiesības tehniķa un Dzimumu līdztiesības apmācības tehniķa specialitātē Nebrija University. Eksperte psihoterapeitiskajā dzimumu vardarbības jomā. Piedalās vairākos Erasmus+ pētniecības projektos. Viņa arī bijusi lektore maģistra programmā "E-mācību ražošana un vadība", ko organizē un pasniedz universitātē - Carlos III University of Madrid.


Moussa Boumadan (Madrides Autonomā Universitāte)
Moussa Boumadan ir ieguvis izglītības doktora grādu un maģistra grādu IKT izglītībā un apmācībā Madrides Autonomajā universitātē (UAM); psihopedagogs un sākumizglītības skolotājs universitātē - University of Granada. Lektors Pedagoģijas departamentā UAM Skolotāju apmācības un izglītības fakultātē. Viņš māca izglītību un apmācību, ko mediē digitālās tehnoloģijas. Viņš vada UAM-MBACADEMY-PITCH Inovāciju, tehnoloģiju un apmācības mūzikas industrijā katedru un maģistra programmu mūzikas industrijā ar apmācību mākslinieciskajā vadībā, vadībā, mārketingā un tehnoloģijās. Viņš ir piedalījies vairāk nekā 10 nacionālos un starptautiskos konkurētspējīgos pētniecības projektos, kuru mērķis ir uzlabot mācīšanu un mācīšanos, izmantojot digitālās tehnoloģijas kā pedagoģijas līdzekli. Viņam ir oficiāli atzīts sešu gadu pētniecības periods ar vairāk nekā 10 publikācijām prestižos starptautiskos žurnālos. Viņš ir doktora disertācijas vadītājs un pašlaik vada vēl četras.
Jessica Dinely Cabrera Cuevas (Madrides Autonomā Universitāte)
Jessica Dinely Cabrera Cuevas ir pedagoģe no Pontificia Universidad Católica de Chile. Viņa ieguvusi maģistra grādu komunikācijas zinātnēs Universidad de la Frontera, Čīlē, un Eiropas doktora grādu lietišķajā radošumā Madrides Autonomajā universitātē (UAM). Viņa ir lektore Pedagoģijas departamentā Madrides Autonomajā universitātē. Viņa koordinē radošuma un kompleksivitātes jomu UNESCO Sociālās taisnīguma katedrā UAM. Viņa ir piedalījusies nacionālos un Eiropas konkurētspējīgos projektos. Viņa ir vadījusi 5 doktora disertācijas un citas ir procesā. Viņa ir bijusi UAM radošuma eksperta grāda direktore.


Mariano Sanz Prieto (Fundación Siglo22)
Mariano Sanz Prieto ir telekomunikāciju inženieris ar ievērojamu pieredzi izglītības tehnoloģiju jomā. Viņš ir strādājis vairākos starptautiskos un nacionālos projektos šajās jomās kopš 1989. gada un ir eksperts e-mācībās un vairākos Web 2.0 rīkos. Mariano ir apmācījis skolotājus visā Spānijā, kā integrēt tehnoloģijas izglītībā un kā tehnoloģijas uzlabo aktīvās metodoloģijas (kooperatīvā mācīšanās, daudzveidīgās inteliģences, PBL, apgrieztā macību stratēģija utt.). Viņš ir lektors divās tiešsaistes maģistra programmās, vienā ar U. Carlos III par e-mācību ražošanu, un otrā ar U. Pontificia de Comillas par tehnoloģijām un metodoloģijām skolotājiem.
Nuria de Pablo Sánchez (Fundación Siglo22)
Nuria de Pablo Sánchez ir absolvējusi žurnālistiku un humanitārās zinātnes Madrides Carlos III universitātē, specializējusies mobilajā un transmediju žurnālistikā, ieguvusi maģistra grādu starpdisciplinārā programmā par iejaukšanos vardarbībā pret sievietēm ar diplomu kā vienlīdzības aģente no Valensijas Starptautiskās universitātes. Eksperte iekļaujošā un nediskriminējošā komunikācijā, kā arī apmācībā, kas saistīta ar dzimumu līdztiesību. Viņa strādā pie KA2 Erasmus+ projektiem kopš 2017. gada, ar tēmām, kas saistītas ar izglītības inovācijām, e-mācībām, sociālajiem jautājumiem, kultūras mantojumu, nodarbinātību cilvēkiem ar invaliditāti, iekļaušanu un dzimumu līdztiesību.


Marcos Sanz Prieto (Fundación Siglo22)
Marcos Sanz Prieto ir rūpnieciskās organizācijas inženieris. Maģistra grāds organizācijas inženierijā, projektu un uzņēmumu vadībā. Viņš vienmēr ir strādājis projektos, kas saistīti ar dažādu interneta platformu ieviešanu. Pēdējos gados viņš koncentrējas uz mācību vadības un e-mācību platformām. Viņš ir piedalījies dažādos Eiropas Kopienas projektos, pēdējos kā koordinators. Unix/Linux serveru speciālists. Sniedz atbalstu e-mācību platformām, kas balstītas uz Moodle, universitātēm, skolām un dažādiem uzņēmumiem. Viņš arī ir speciālists, kas pēta klientu vajadzībām nepieciešamās jaunās funkcijas un tās izstrādā. Viņš ir bijis arī skolotājs uzņēmumiem un organizācijām dažādos tehnoloģiskos jautājumos, kas saistīti ar tehnoloģiju un e-mācību ieviešanu.
Pascal Plantard (Université Rennes 2)
Esmu pilna laika profesors Rennes 2 Universitātē Bretaņā, lielākā pētniecības tīkla par tehnoloģiju izmantošanu, GIS M@rsouin, līdzvadītājs un digitālās pētniecības līdzvadītājs CREAD laboratorijā. Specializējos multidisciplināros pētniecības programmās, kas apvieno empīriskās, kvalitatīvās un kvantitatīvās metodoloģijas, krustojot tās ar atvērtās zinātnes sadarbības metodoloģijām. Es strādāju pie digitālo tehnoloģiju izmantošanas praksēm izglītības, apmācības, augstākās izglītības un medicīnas sociālajā jomā. Es attīstu antropoloģisku pieeju izmantošanai, gan institucionālajā vidē, gan ārpus tās, sākot no tehnoloģisko iztēlu un reprezentāciju konceptualizācijas, ņemot vērā vēsturisko dziļumu un izmantošanas simbolisko dimensiju, lai rezultātā objektivizētu darbības kontekstus un izglītības vai sociālās iejaukšanās modeļus.


Didier Perret (Université Rennes 2)
Asistents koordinators (pētniecības inženieris) Francijas komandai, Rennes 2 Universitāte. Vecākais skolotājs (Agrégation) bioloģijā un ģeoloģijā Francijas vidusskolā (2004-2023), bijis pasniedzējs skolotāju mācībām un digitālās izglītības vadītājs Bretaņas akadēmiskajā reģionā no 2008. līdz 2020. gadam: atbildīgs par vairākām digitālās izglītības programmām, piemēram, “digitālās junioru vidusskolas” (2013-2016) un “Pētniecības un izglītības forumu” radītājs. No 2013. līdz 2019. gadam mācījis topošos skolotājus digitālās izglītības īstenošanā. 2015. gadā ieguvis maģistra grādu izglītības zinātnēs, pašlaik doktorantūras students Rennes 2 Universitātē. Didier pētījuma temats ir “kolektīvā dinamika un individuālie ceļi digitālās izglītības tehnoloģiju apgūšanā” ar uzsvaru uz cilvēka mediāciju apgūšanas ceļos.