
Ceturtā darba pakotne
Šajā darba pakotnē tiks izstrādāts izglītības saturs un mācību aktivitātes, lai atbalstītu dalībniekus IDEAL Future Skolotāju akadēmijā attīstīt prasmes digitālās izglītības vadībā. Tā izstrādā dažādas digitālās, klātienes un hibrīda mācību aktivitātes – tās ir veidotas, lai saskaņotos ar pedagoģisko modeli, kas aprakstīts 3.darba pakotnē (DP3), un atbalstītu mācīšanos individuālā līmenī (caur refleksiju), skolas līmenī (caur izziņas kopienām) un starpiestāžu līmenī (caur dizaina pētījumiem un transformējošu dialogu).
Mācību aktivitāšu un satura izstrāde
Šīs darba pakotnes mērķis ir izveidot profesionālās pilnveides (PP) saturu, aktivitātes un saistītos mikroakreditācijas kursus, lai īstenotu pedagoģisko modeli.
Šie materiāli atbalsta pedagogus visos izglītības līmeņos, lai attīstītu prasmes digitālās izglītības vadībā, ieskaitot formālos atvērtos izglītības resursus, sinhronās darbnīcas, hakatonus, kolēģu novērojumus, transformējošus mācību projektus un dizaina pētījumu aktivitātes. Vadošais partneris ir izstrādājis mācību programmas specifikāciju un akreditācijas modeli, lai atzītu formālo un neformālo mācīšanos, izmantojot mikroakreditāciju. Visi partneri ir atbildīgi par satura izveidi, apkopošanu un rediģēšanu dažādos formātos, saskaņā ar UDL (Universal Design for Learning) principiem. Viņi arī ir izstrādājuši saistītās mācību aktivitātes, lai atbalstītu transformējošu dialogu un dizaina pētījumus.