
Piektā darba pakotne
Šajā darba pakotnē tiks izstrādāta digitālā mācību platforma, lai ievietotu mācību saturu, aktivitātes un izaicinājumu scenārijus. Izglītojamie tiek iesaistīti reflektīvās un sadarbības aktivitātēs un saturā, kas paredzēts, lai atbalstītu viņus izstrādāt uz pierādījumiem balstītus risinājumus digitālās izglītības izaicinājumiem, ar kuriem viņi saskaras.
Digitāla mācību platforma
Šīs darba pakotnes mērķis ir izpētīt un novērtēt, kā digitālās tehnoloģijas, pedagoģijas un digitālie Nepārtrauktās profesionālās pilnveides modeļi var tikt izmantoti, lai veicinātu izziņas kopienas, transformējošu dialogu, refleksijas un virtuālu zināšanu apmaiņu digitālās vadības jomā izglītībā.
Digitālā mācību platforma veido telpu mācību materiālu, aktivitāšu un izaicinājumos balstītu scenāriju izvietošanai. Tā nodrošina mācību telpu, lai atbalstītu pedagoģisko modeli, ļaujot izglītojamajiem reflektēt, sadarboties un transformēties dažādos līmeņos.
Izglītojamajiem ir individuāla refleksijas telpa, kurā viņi tiek mudināti pārdomāt savus uzskatus, attieksmi un praksi. Ir skolas telpa, kurā skolu kopienas var izpētīt izaicinājumus, ar kuriem tās saskaras skolas līmenī, un kā vadītāji var ieguldīt infrastruktūrā, pedagoģiskajos plānos un mācību programmās, lai tos atbalstītu. Ir transformējoša dialoga telpa, kas ļauj individuāliem skolotājiem un/vai skolām identificēt problēmas, kuras viņi vēlētos risināt sadarbībā ar citiem indivīdiem/skolām. Mācību materiāli viņu atbalstam, lai attīstītu atvērtus tīklus un vadības pieejas un informētu politikas izstrādi savos nacionālajos kontekstos un starptautiski.