IDEAL Rezultāti

Sestā darba pakotne

Šī darba pakotne aprobē pedagoģisko modeli (DP3), mācību saturu un aktivitātes (DP4) un digitālo mācību platformu (DP5). Skolotāju akadēmijas dalībnieki tiek iesaistīti virknē aktivitāšu, izmantojot platformu, studiju vizītes, klātienes un straumētās darbnīcas. Mācību akadēmijas dalībnieki saņem mikroapliecinājumus par iesaistīšanos dažādās aktivitātēs. Dati tiek vākti, lai novērtētu rezultātu kopuma ietekmi uz dalībnieku digitālās izglītības vadības prasmēm un viņu spēju transformēt praksi, kultūru, mācību programmas un politiku individuālā, skolas un starpiestāžu līmenī.

Pilotprojekts un novērtējums

Šīs darba pakotnes mērķis ir izpētīt un novērtēt, kā digitālās tehnoloģijas, pedagoģijas un digitālie Nepārtrauktās profesionālās pilnveides modeļi var tikt izmantoti, lai veicinātu izziņas kopienas, transformējošu dialogu, refleksijas un virtuālu zināšanu apmaiņu digitālās vadības jomā izglītībā.

Darba pakotne paredz novērtēt digitālās mācību platformas, profesionālās pilnveides ietvara, pedagoģiskā modeļa un mācību aktivitāšu spēju atbalstīt topošo un esošo skolotāju spēju vadīt digitālās izglītības inovācijas. Tas atbilst dizainā balstītas pētniecības metodoloģijas modeļa praktiskās pielietošanas fāzei.

Darba pakotne ietver dalībnieku iesaistīšanos digitālajā mācību platformā, mācību aktivitātēs un mācību materiālos, kā arī citu dalībnieku iesaistīšanos, lai attīstītu savas prasmes digitālās vadības jomā izglītībā. Viņiem jāstrādā sadarbības grupās, lai risinātu reālās pasaules izaicinājumus, ar kuriem saskaras skolēni, skolotāji, vecāki un skolas digitālās izglītības jomā, un transformētu praksi mikro, mezo un makro līmenī, izmantojot dizaina pētījumus. Pilotprojekts ietver datu vākšanu no 200-250 dalībniekiem IDEAL Future Skolotāju akadēmijā, lai noteiktu pedagoģiskā modeļa, PP ietvara, mācību aktivitāšu un mikroapliecinājumu ietekmi uz topošo un esošo skolotāju prasmju līmeni.

Darba pakotnes aprobācija:

  • Reflektīvā un sadarbības digitālā mācību platforma ar 200-250 dalībniekiem (50 katrā partneru valstī un 50 asociētajā partneru valstī) (DP4)
  • Mācību saturs un aktivitātes ar 200-250 dalībniekiem – ieskaitot atvērtos izglītības resursus, sinhronās darbnīcas, hakatonus, kolēģu novērojumus, transformējošus mācību projektus un dizaina pētījumu aktivitātes (DP3)
  • Pedagoģiskais modelis ar 200-250 IDEAL Futures dalībniekiem (DP2)
  • Mikroapliecinājumu akreditācijas modelis ar 200-250 dalībniekiem (DP3)
Facebook Twitter Google+ Pinterest
×

Log in