
Astotā darba pakotne
Šajā darba pakotnē tiks izstrādāti un uzturēti vairāki kanāli – digitālos, klātienes, hibrīda un papīra formātos, lai nodrošinātu, ka IDEAL Future Skolotāju akadēmijas ietekme sasniedz pēc iespējas plašāku ieinteresēto pušu loku un sniedz nozīmīgu ietekmi.
Izplatīšana
Šīs darba pakotnes mērķis ir veicināt un izplatīt IDEAL Futures Skolotāju akadēmijas rezultātus visā Eiropā.
Darba pakotne nodrošinās, ka IDEAL Futures Skolotāju akadēmijas darbs sasniedz pēc iespējas plašāku mērķauditoriju starptautiski gan projekta laikā, gan pēc tā noslēguma. Tas nodrošinās, ka projekts maksimāli ietekmē topošo un esošo skolotāju, SSI un PP nodrošinātāju, politikas veidotāju un izglītības sabiedrības starptautisko kopienu.
Tas tiek darīts, izmantojot vairākus medijus:
- Elektroniski – tīmekļa vietne, sociālie tīkli un e-pasta izplatīšana ar jaunumiem, ziņojumiem un projekta rezultātiem izplatīšanas sarakstā, kas ietver kopienas organizācijas, SSI nodrošinātājus, PP nodrošinātājus, politiskās iestādes, politikas veidotājus un augstākās izglītības iestādes. Digitālās izglītības izaicinājumu scenāriju izstrāde, gadījumu izpētes par to, kā rezultātus var integrēt programmās, un multimediju rezultāti (ieskaitot risinājumus biežāk sastopamajām digitālās izglītības problēmām), lai atbalstītu plašu auditoriju iesaistīties projekta rezultātos.
- Papīra formātā – plakātu, roll-up baneru un brošūru izplatīšana pasākumos. Plašākai sabiedrībai un topošo un esošo skolotāju, kā arī SSI un PP nodrošinātāju auditorijai, reklāmu publicēšana izglītības žurnālos, piemēram, INTO, IPPN utt. Akadēmiskajai auditorijai – konferences rakstu, žurnālu rakstu un grāmatu nodaļu publicēšana.
- Klātienē – formāls atklāšanas pasākums notika tiešsaistes formātā 2023. gada 30. septembrī – šajā pasākumā tika atklāta projekta tīmekļa vietne kopā ar izaicinājumiem, ar kuriem saskaras pedagogi digitālajā laikmetā, izaicinājumos balstīti scenāriji un sistemātisks literatūras pārskats par transformējošām pieejām profesionālajai pilnveidei, izmantojot digitālās tehnoloģijas. Diskusiju darbnīcas tika rīkotas, lai apspriestu rezultātus un to ietekmi uz praksi. Partneri regulāri piedalās nacionālajās un starptautiskajās konferencēs, skolotāju izglītības pasākumos un programmu atvērto durvju vakaros. Tiks rīkots 5 dienu hakatons kā informācijas apmaiņas iespēja. Darbnīcu rīkošana 4 SSI nodrošinātājiem un 4 PP nodrošinātājiem, lai izpētītu, kā integrēt IDEAL Futures rezultātus jaunās un esošajās mācību programmās. Katrs partneris rīkos vairākas klātienes darbnīcas kā daļu no mācību satura un aktivitāšu nodrošināšanas. Šie pasākumi būs atvērti IDEAL Futures dalībniekiem un plašākai sabiedrībai. Turklāt katram partnerim ir piešķirts budžets, lai piedalītos divos tīkla veidošanas pasākumos projekta laikā.
- Sinhronie tiešraides pasākumi – visi klātienes pasākumi tiek arī straumēti; turklāt papildu mācību aktivitātes tiek rīkotas tiešraides formātā, lai veicinātu informācijas apmaiņu un zināšanu dalīšanos.